Refakatçi Koltuğu

TL1.000,00 Vergiler Hariç: TL1.000,00
Ürün Satış Durumu Hasta Refakatçi Koltuğu istediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur. Toplu alımlarda adet durumunu belirterek teklif isteyiniz. Hasta Refakatçi Koltuğu ile ilgili üretim ve diğ...

Satın alabilmek için asgari adet: 10

Etiketler: refakatçi koltuğu, sandıklı refakatçi koltuğu, yataklı refakatçi koltuğu, tekli refakatçi koltuğu, ikili refakatçi koltuğu, hastane koltuğu, hasta odası koltuğu, refakatçi koltuğu istanbul, rafakatçi koltukları,

Ürün Satış Durumu
 Hasta Refakatçi Koltuğu istediğiniz renk ve adette üretimi mevcuttur. Toplu alımlarda adet durumunu belirterek teklif isteyiniz. Hasta Refakatçi Koltuğu ile ilgili üretim ve diğer bilgiler aşağıdaki gibidir.

Ürün Hakkında Bilgi

Hasta Yakını Refakatçi Koltuğu hasta gözlem odalarında, otellerde, ordu evlerinde, evlerde, home officelerde, tek kişi oturacak ve aynı zamanda yatabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Koltuk kullanım bakımından rahat ve konforlu, sağlamlık açısından deforme olmayan özelliğe sahiptir. Koltukta kullanılan kumaşlar temizlemeye dayanıklı kumaş veya deri olmasının yanında kimyasal maddeler döküldüğünde çözülmeyen, renk vermeyen yapıda %40 polyester %10 pamuk %50 akrilik kumaştır. İstenildiği takdirde suni deri olarakda üretimi yapılmaktadır. Koltuğun çalışan kısımları tamamen metal olup lama profil et kalınlığı 1,2 mm dir .Koltukta kullanılan makas GAVAZ makas olup iki (2) yıl garantilidir.Koltukta kullanılan hareketli metaller sürekli açıp kapamaya uygun sağlam yapıda ve refakatçinin kolaylıkla açmasına olanak sağlayacak özelliktedir.Koltukta kullanılan sünger 32 dansite 12 cm kalınlığında yoğunluğu fazla olan ve kullandıkça deforme olmayan kanserojen madde ihtiva etmeyen sağlıklı bir malzemedir. Koltuk kollarının iç iskeleti ahşap gürgendir.Koltuğun iskeleti 40*20* ve 40*30*1.20 et kalınlığında kutu profilden yapılmış olup paslanmaya dayanıklı elektrostatik toz boya ile boyanmıştır. Koltukta plastik ayaklar ve tekerlek bulunmaktadır. Hasta Refakatçi Koltuğu insan vücudunun rahatlığı ve yapısına göre tasarlanmıştır.Koltuğun Önceden çıkarılmış kalıplarla kumaş veya deri kesimi yapılır ve sırasına göre dikiş makinasına (durkopp adler) verilir ve süngerlenen iskelete elyaf çekilerek sırasıyla döşenir.Döşenen kollar ana gövdeye E-1 norm civatalarla bağlanır.Koltuğun alt kısmına tela astar çakılarak K.K.OK. (kalite kontrol) den geçirilir.Koltuk TSE Belgelidir.Üretici firma olan Koltukçu Ev Ve ofis Mobilyaları üretim, tasarım, işçilik ve montaj hatalarına karşı 2 yıl garanti vermekte, garanti bitiminde ücreti mukabili 10 yıl yedek parça ve bakım-onarım hizmeti vermeyi taahhüt etmektedir.

Koltukçu Ev Ve ofis Mobilyarı'nda Refakatçi Koltuklarını uygun fiyat, istediğiniz renk ve adette alabilirsiniz.

Teknik Özellikler
1,2mm et kalınlığında metal iskelet Sağlamlık ve rahatlık Kolay açılabilme özelliği
Ürün Ölçüleri
Ürün AdıGenişliğiYüksekliğiDerinliği
 Hasta Refakatçi Koltuğu80 cm90 cm86 cm
Kargo Durumu
Hasta Refakatçi Koltuğu İstanbul’un her yerine ( il merkezi ve ilçe merkezlerine ) ÜCRETSİZ teslim edilmektedir.
Garanti Süresi
Ürün Garantisi 2 (iki) Yıl -

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi