Ödeme Metodları

ÖDEME METODLARI

Image Client
 

Kredi Kartı ile Ödeme

Hiç bir risk almadan sipariş verebilir teslimat esnasında kapıda pos ile kredi kartınızla güvenle ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye'de ilk Koltuk,cu A.Ş. garantisi ile içinizde rahat olsun cebinizde.'

  • Kapıda kredi kartı ödemeleri yalnızca sipariş formu olan müşterilerimize özeldir, proformo faturanız onaylandığı ve proje büyüklüğünüze göre ön ödemeniz alınması durumunda kalan bakiyenizi veya tamamını kapıda güvenle gerçekleştirebilirsiniz, (tüm banka kartları geçerlidir)
  • Sipariş formu hakkında detalı bilgi için ; 0212 647 02 07
 
Image Client
 

Kredi Kartı (Mail Order)

Mail order, katalog üzerinden telefon veya internet sitesi üzerinden sipariş vererek ve kredi kartınızı kullanarak ödeme yapmanızı sağlayan bir kredi kartı ödeme talimat sistemidir. POS cihazları üzerinden kartsız olarak gerçekleşen bu işlem işletmeler tarafından ödemenin kart numarasını manuel olarak sisteme girmesi ile gerçekleştirilir.

  1. Siparişiniz oluşturulur
  2. teklif formunuz ve mail order formunuz size gönderilir.
  3. Onay vermeniz durumunda ödemeniz güvenle alınır

Mail order hakkında detaylı bilgi için lütfen linke tıklayınız; Mail Order Nedir?

 
Image Client
 

Nakit Ödeme Kolaylığı

Siparişinizi oluşturabilir ürün/ürünlerinizin teslimi esnasında kapıda nakit ödeme gerçekleştirebilirsiniz, böylelikle önce ürün/ürünlerinizi görüp sonrasında ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Nakit ödemeler projelerinizin büyüklüğüne göre değişkenlik gösterebilir ve/veya ön ödeme talep edilebilir, detaylı bilgi için; 0212 647 02 07 veya 0539 293 73 73 WhatsApp Destek Hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.